fbpx

...

inspirováno mými kolegy z celého světa – hydrafacial – drmaplaning – frimator – galvanika – fotonová terpaie a další.

Špičkové přístroje pro nás dodává firma SHR Germany GmbH, lídr na německém trhu v oblasti přístrojové kosmetiky.

Přehrát video

Nejnovější laserový resurfacing (abraze) pleti. Jedinečná procedura hloubkového čištění pleti, která spojuje v jediném ošetření čištění, exfoliaci, sjednocení barvy a oživení pleti. Neinvazivní –  nedráždivá – exfoliace – rejuvenace.

Terapie zaměřená na 4 hlavní důvody vzniku mužské androgenní alopecie. Metoda z USA, která využívá unikátní molekulu Kopexil. Metoda je součástí balíčků VLASOVÁ MEZOTERAPIE.

Speciální generátor intenzivního červeného světla je ve světě oblíbeným a osvědčeným způsobem, jak stimulovat vlasové kořínky k tvorbě zdravého a silného vlasu.  Metoda je součástí balíčků VLASOVÁ MEZOTERAPIE.

Obličejový biostimulační laser. Bezbolestná a efektivní metoda LLLT (Low-level laser therapy). Vypnutí – zpevnění – osvěžení výrazu – redukce drobných vrásek, zklidnění, potlačení pigmentových skvrn, redukce rozšířených žilek. Metoda je součástí balíčků NA MÍRU, SKIN RECOVERING.

Nejnovější resurfacing (abraze) pleti. Jedinečná procedura hloubkového čištění pleti, která spojuje v jediném ošetření čištění, exfoliaci, infuzi účinných látek a hydrataci pleti. Neinvazivní –  nedráždivá – exfoliace – rejuvenace. Metoda je součástí balíčků NA MÍRU a SKIN RECOVERING.

Při ošetření ultrazvukem se využívá efektu sonoforézy. Pro sonoforézu kompatibilní séra se ultrazvukem vpravují do hlubokých vrstev kůže. Zapracování účinných látek ultrazvukem je až 50x účinnější než prosté nanesení. Metoda je součástí balíčků BEZ CHYBIČKY, NA MÍRU, SKIN BOOSTER EXPERT, SKIN RECOVERING.

Speciální generátor mění vodu v ionty kyslíku a vodíku, takže molekuly vody pronikají do hlubokých vrstev kůže snáze. Speciální diamantový kroužek pak velmi jemně obrušuje vrstvu odumřelých kožních buněk. Mikrodermabraze 3. generace. Metoda je součástí balíčků NA MÍRUSKIN RECOVERING.

Obličejová radiofrekvence. Metoda známá jako nechirurgický (v USA New Age Facelift) lifting. Při ošetření dochází k zahřátí kolagenních vláken, která jsou donucena ke zpevnění. Dochází k liftingovému efektu. Vypnutí – zpevnění – osvěžení výrazu – redukce drobných vrásek. Metoda je součástí balíčků NA MÍRU (příplatková služba), SKIN RECOVERING.

Vakuová masáž – zpevňuje pokožku, zlepšuje krevní oběh a lymfatický systém, odvádí odpadní látky  metabolismu a snižuje jejich hromadění v podkoží. Prokrvení – detox – osvěžení výrazu. Metoda je součástí balíčků NA MÍRU, SKIN RECOVERING.

Kartáčky k povrchovému čištění jsou schopny vyvinout až 5 tisíc kmitů za minutu. Povrchové čištění kartáčkem je extrémně příjemné a efektivní. Čištění – prokrvení – masáž. Extrémně příjemné – efektivní. Metoda je součástí všech balíčků.

Jedna z nejnovějších a přitom velmi jednoduchých metod exfoliace. Velmi účinné mechanické odstranění zrohovatělé vrstvy kůže pomocí terapeutické čepele. Bezbolestné a efektivní. Zjemnění – peeling – lifting efekt. Metoda je součástí balíčků NA MÍRUSKIN RECOVERING.

Pomocí skleněných ledových koulí provádíme speciální akupresurní masáž obličeje. Nejen, že se jedná o velmi příjemné ošetření, ale pleť je následně zklidněná, projasněná, sjednocená. Projasnění – zklidnění – osvěžení. Metoda je součástí balíčků NA MÍRU, SKIN BOOSTER EXPERT, SKIN RECOVERING.

Microneedeling neboli mikrojehličkování je metoda, která spadá do oblasti mezoterapie a ovlivňuje pokožku nikoli povrchově, ale v celé její tloušťce a na dlouho. Jsem certifikován pro výkon tohoto náročného ošetření. Jizvy – nedokonalosti – anti aging – dlouhodobý efekt. Metoda je součástí balíčků SKIN BOOSTER, SKIN RECOVERING.

V překladu studené kladivo. Této metody se využívá v případě, kdy chceme pokožku zklidnit po mezoterapii nebo jiné iritaci. Další výhodou lokálního ochlazení pleti je adstringentní (stahující) efekt na póry a podpora imunitního systému pleti. Zklidnění – projasnění – detox – zmenšení pórů. Metoda je součástí balíčků NA MÍRU, SKIN BOOSTER, SKIN RECOVERING.

Stejně jako UVB záření dokáže syntetizovat výrobu vitamínu D v kůži, umí i vlnová délka vysoce intenzivní světelné LED diody stimulovat řadu biochemických pochodů v kožní tkáni. Stačí nastavit vhodnou vlnovou délku a cílíme přesně tam, kam potřebujeme.  Akné – nedokonalosti – zklidnění – enzymatická stimulace – anti – aging. Metoda je součástí balíčků NA MÍRU, SKIN BOOSTER EXPERT, SKIN RECOVERING.

Speciální generátor mění vodu v ionty kyslíku a vodíku, takže molekuly vody pronikají do hlubokých vrstev kůže snáze. Doplníme-li do tohoto procesu vhodné sérum dle aktuálních potřeb pleti, dostaneme ho přesně tam, kam potřebujeme. Penetrace do hlubokých vrstev kůže. Metoda je součástí balíčků NA MÍRU, SKIN RECOVERING.

Práce s asenciálními oleji a abslue je mým koníčkem. Nejen jejich nanesení, ale i difundace má na pleť prokazatelný účinek. Absolue (čistá esence tvořena výhrdně aromatickou těkavou látkou dané rostliny) patří k nejvzácnějším ingrediencím kosmetických přípravků. Iris, lípa, včelí vosk atd. vás ohromí nejenom svou vůní, ale také účinkem na pleť. 

Kromě standardních pěstících masek používáme také ve světě populární masky alginátové, masky s nanočásticemi účinných látek a pro specifické typy pleti si vyrábíme masky vlastní dle receptur, které tvoří naše know-how. Ty pak kombinujeme v závislosti na potřebách dané části pleti  (tzv. multimasikng). Metoda je součástí balíčků NA MÍRU, SKIN RECOVERING.

U velmi citlivého materiálu, jakou jsou např. květy, se využívá k získání silice extrakce pomocí rozpouštědel. Výsledný produkt nazýváme konkret. Ten je možné dále čistit až do podoby absolue, tedy nejčistější formy esenciálního oleje. Jelikož jsou absolue velmi silná a samostatně je na pleť nanášet nelze, používáme k rozptylu obličejový difuzér studené páry. Metoda je součástí balíčků NA MÍRU, SKIN BOOSTER EXPERT, SKIN RECOVERING.

Základem kosmetického ošetření je změkčení pleti. Změkčená pleť a uvolněné zátky komedonů lze pak snáze (v rámci hloubkového čištění) odstranit. Teplá pára se využívá zejména u mastnějších typů pleti, která také ocení redukci patogenní mikroflory. Dezinfekci zajišťují tříatomové molekuly kyslíku (ozon). Dezinfekce – čištění – uvolnění pórů. Metoda je součástí balíčků JAKO ZNOVUZROZENÝ, BEZ CHYBIČKY, NA MÍRU, SKIN BOOSTER EXPERT, SKIN RECOVERING.

Jsem certifikován pro práci s AHA SynCare GlycoHYAL peelingem kyselinou glykolovou do 35% koncentrace, který se používá v lékařských ordinacích. Mimo to provádíme peelingy enzymatické, ovocnými BHA, AHA, PHA kyselinami a v indikovaných případech peelingy minerální např. korundem. Před provedením nejsilnějšího lékařského peelingu je nutno pleť předpřipravit tímto přípravkem. Metoda je součástí balíčku SKIN RECOVERING.

U individuálních balíčků provádím důkladnou diagnostiku pleti a anamnézy, vypracovávám podrobný plán odmácí rutinní péče a konzultuji stávající rutinu. Pravidelné zákazníky s kožními problémy koučuji v domácí péči, navrhuji a konzultuji nejvhodnější účinné látky a změny v životosprávě v závislosti na aktuálním stavu jejich pleti. Coaching je součástí balíčků NA MÍRU, SKIN RECOVERING. Pravidelní zákazníci mohou coaching využívat neomezeně.

Epilace nosu nepatří k standardním výkonům, se kterými byste se na kosmetice setkali. Správně provedená epilace není bolestivá. Vyžaduje však roky zkušeností a tréninku při práci s voskem. Za roky své praxe jsem epiloval tisíce nosů a jsem si vědom delikátnosti tohoto výkonu. Metoda je součástí balíčků JAKO ZNOVUZROZENÝ, BEZ CHYBIČKY, NA MÍRU, SKIN BOOSTER EXPERT.

Obočí mužů je specifické (srůsty, víry, přerůstání chloupků, zhrubnutí struktury atd.). Běžné techniky epilace u mužů nefungují a často končí nepřirozeným „umělým“ vzhledem. V průběhu své praxe jsem vyvinul speciální systém úpravy obočí, který zanechává přirozený a upravený, nikoli umělý dojem. Metoda je součástí balíčků BEZ CHYBIČKY, NA MÍRU, SKIN BOOSTER EXPERT.

Ultrazvukovou liposukcí ztenčíme tukovou vrstvu a napneme kůži, efekt nastupuje do 14 dnů po ošetření. Po bezbolestné liposukci je již řadu let obrovská poptávka a  těší se obrovské oblibě nejenom u žen, ale i u mužů. Ošetření podporuje ztenčení tukové řasy na problematických lokalitách, jako jsou boky, břicho a stehna. Metoda je součástí balíčků LIPOLÝZA ULTRAZVUKEM, ČTVRTLETNÍ PROGRAM.

Lokalizované tukové polštáře, které špatně reagují na pokusy o zhubnutí jsou indikací pro použití kryolipolýzy. Metoda je vhodná pro klienty, u nichž je klasická liposukce kontraindikována, nebo nechtějí invazivní řešení s možnými vedlejšími účinky. Redukce lokálně nahromaděného tuku, podpora hubnutí odolných lokalit. Metoda je součástí balíčků COOL SCULPTING, ČTVRTLETNÍ PROGRAM.

Problematická pleť si vyžaduje odlišný přístup než pleť bezproblémová. Na všechny běžné nedokonalosti zná odpovědi tzv. dermokosmetika (obsahuje účinné látky na daný problém). Účinné látky v kosmetických produktech spadají do oboru kosmetologie. Může se jednat o pleťovou kosmetiku, opalovací krémy, čistící přípravky, vlasovou kosmetiku. atd. Kosmetologie je dalším z mých koníčků a rád vám navrhnu řešení přímo na míru. Produkty jsou k dostání v lékárnách. Poradenství je součástí balíčků BEZ CHYBIČKY, NA MÍRU, SKIN BOOSTER EXPERT, SKIN RECOVERING.

Prioritou při návštěvě salonku je samozřejmě vaše pleť. Velmi nám ale záleží také na tom, jak se u nás budete cítit a vaše zkušenost s námi. Těšit se proto můžete na výtečné esspresso s vyváženou kyselostí, domácí limonády, širokou nabídku čajů. V rámci vaší návštěvy vás doprovodí příjemná hudba a vůně vzácných éterických olejů. Vše pro váš dokonalý relax. Klientský servis je automatický pro všechny naše návštěvníky.

Přejít nahoru